300TL
İlk Üyelik Bonusu
500TL
İlk Üyelik Bonusu
250TL
İlk Üyelik Bonusu
300TL
İlk Üyelik Bonusu
333TL
İlk Üyelik Bonusu
200TL
İlk Üyelik Bonusu
300TL
İlk Üyelik Bonusu
%15
Yatırım Bonusu
Yükleniyor... Yükleniyor...
Türkiye: Super Lig
20:30 Kasımpaşa -:- Adanaspor
22:45 Gaziantepspor -:- Trabzonspor
22:45 Akhisar Bld. Genç. -:- Galatasaray
İngiltere: Premier League
15:30 Tottenham Hotspur -:- Liverpool
18:00 Chelsea -:- Burnley
18:00 Crystal Palace -:- AFC Bournemouth
18:00 Everton -:- Stoke City
18:00 Leicester City -:- Swansea City
18:00 Southampton -:- Sunderland
18:00 Watford -:- Arsenal
20:30 Hull City -:- M. United
Almanya: 1. Bundesliga
17:30 Augsburg -:- Wolfsburg
17:30 Hamburger SV -:- Ingolstadt
17:30 Eintracht Frankfurt -:- Schalke 04
17:30 FC Köln -:- Darmstadt
17:30 Dortmund -:- Mainz 05
20:30 Mönchengladbach -:- Bayer Leverkusen
İtalya: Serie A
20:00 Lazio -:- Juventus
22:45 SSC Napoli -:- AC Milan
Fransa: Ligue 1
19:00 Dijon -:- Lyon
22:00 Nancy -:- Guingamp
22:00 Montpellier -:- Rennes
22:00 Nice -:- Lille
22:00 Caen -:- SC Bastia
22:00 Metz -:- Angers
Hollanda: Eredivisie
20:30 Willem II -:- Roda JC Kerkrade
21:45 SC Heerenveen -:- PEC Zwolle
21:45 Feyenoord -:- Excelsior
22:45 FC Twente -:- Sparta Rotterdam
Brezilya: Serie A
23:00 Ponte Preta -:- Corinthians
Japonya: J. League 2nd stage
13:00 Ventforet Kofu -:- Omiya Ardija
13:00 Nagoya Grampus Eight -:- FC Tokyo
13:30 Shonan Bellmare -:- Gamba Osaka
14:00 Vegalta Sendai -:- Sanfrecce Hiroshima
14:00 Kawasaki Frontale -:- Kashiwa Reysol
14:00 Yokohama F.Marinos -:- Kashima Antlers
14:00 Vissel Kobe -:- Urawa Red Diamonds
14:00 Sagan Tosu -:- Albirex Niigata
ABD: Major League Soccer
Bitti Real Salt Lake 2:1 Colorado Rapids
İsviçre: Super League
19:45 Lugano -:- Lausanne
22:00 Sion -:- FC Vaduz
İngiltere: Championship
18:00 Barnsley -:- Rotherham United
18:00 Birmingham City -:- Norwich City
18:00 Blackburn Rovers -:- Fulham
18:00 Brentford -:- Sheffield Wednesday
18:00 Bristol City -:- Aston Villa
18:00 Cardiff City -:- Reading
18:00 Huddersfield Town -:- Wolverhampton Wanderers
18:00 Ipswich Town -:- Preston North End
18:00 Nottingham Forest -:- Leeds United
18:00 Wigan Athletic -:- QPR
20:30 Newcastle United -:- Brighton & Hove Albion
Fransa: Ligue 2
17:00 Red Star -:- Le Havre
Almanya: 2. Bundesliga
15:00 Karlsruher SC -:- 1860 Münih
15:00 Greuther Fürth -:- Erzgebirge Aue
Rusya: Premier League
14:00 Gazovik Orenburg -:- Rubin Kazan
16:30 Tom Tomsk -:- CSKA Moskova
19:00 Zenit St. Petersburg -:- Amkar
İsveç: Allsvenskan
18:00 Kalmar FF -:- IFK Norrkoeping
18:00 Djurgaarden -:- Gefle
Ukrayna: Premier League
18:00 Volyn -:- Chernomorets Odessa
20:30 Dynamo Kyiv -:- Vorskla
Şili: Primera Division Apertura
Bitti Colo Colo 0:2 Deportes Iquique
19:00 Universidad de Chile -:- Universidad Catolica
22:00 Deportes Temuco -:- Cobresal
Arjantin: Primera Division
Bitti Sarmiento 1:0 Arsenal Sarandi
Bitti Godoy Cruz 1:0 Huracan
21:00 Gimnasia LP -:- Velez Sarsfield
23:00 Rosario Central -:- Defensa y Justicia
01:00 Racing Club -:- Talleres
Arjantin: Primera B Metropolitana
Bitti CA Talleres Remedios de Escalada 2:2 Club Atletico Estudiantes
20:05 Barracas Central -:- Club Atletico Platense
22:30 Acassuso -:- Comunicaciones
22:30 Excursionistas -:- Deportivo Riestra
Kolombiya: Primera A Clausura
Bitti La Equidad 2:2 Fortaleza FC
Bitti Envigado 3:1 Rionegro Aguilas
00:15 Bucaramanga -:- Alianza Petrolera
Brezilya: Serie B
Bitti Criciuma 0:1 Joinville
Bitti Ceara 1:1 CRB
23:00 Oeste FC -:- Paysandu
23:20 Vila Nova -:- Nautico
23:30 Tupi -:- Vasco da Gama
01:30 Bahia -:- Parana Clube
ABD: NWSL
Bitti Orlando Pride 1:2 Washington Spirit
01:00 Seattle Reign FC -:- Portland Thorns
El Salvador: Primera Division - Apertura
Bitti UES 1:2 Isidro Metapan
00:30 Pasaquina -:- CD Chalatenango
Ekvator: Serie A - Clausura
Bitti Independiente del Valle 2:0 Barcelona SC
Bitti Emelec 2:1 Deportivo Cuenca
01:00 River Plate -:- Aucas
01:00 Mushuc Runa -:- El Nacional
Honduras: Liga Nacional - Apertura
Bitti CD Vida 0:0 Platense FC
Meksika: Liga MX Apertura
Bitti Tijuana 1:0 Pumas
Çek Cumhuriyeti: FNL
12:15 Pardubice -:- Sokolov
19:00 SK Prostejov -:- FK Varnsdorf
19:00 FK MAS Taborsko -:- Trinec
19:00 Banik Ostrava -:- Frydek-Mistek
19:00 FC Vlasim -:- Sigma Olomouc
20:00 Opava -:- Usti nad Labem
Endonezya: Super League
12:30 Persib Bandung -:- Arema
13:00 Pusamania Borneo -:- Sriwijaya FC
18:00 Madura United -:- Barito Putera
Vietnam: V-league
13:30 Dong Thap Cao Lanh -:- FLC Thanh Hoa
14:00 Khanh Hoa Nha Trang -:- Da Nang
14:00 Saigon FC -:- Ha Noi TT
Estonya: Meistriliiga
14:00 Paernu Linnameeskond -:- Paide Linnameeskond
17:00 Nomme JK Kalju -:- Flora Tallinn
19:45 JK Sillamae Kalev -:- Infonet Tallinn
Güney Kore: K. League Classic
14:00 Jeju United -:- Seongnam FC
14:00 Ulsan Hyundai -:- Gwangju FC
14:00 Suwon City -:- Incheon United
Güney Kore: K. League Challenge
14:00 Seoul E-Land FC -:- Goyang FC
14:00 Chungju Hummel -:- Gangwon FC
Almanya: Regionalliga Bayern
15:00 VfR Garching -:- FC Memmingen
16:00 SV Seligenporten -:- SpVgg Bayern Hof
16:00 Ingolstadt II -:- SV Schalding-Heining
16:00 Unterhaching -:- FC Schweinfurt
16:00 Burghausen -:- FV Illertissen
Danimarka: 2. Division Grp. 1
15:00 HIK -:- Frem
15:00 Fredensborg BI -:- Avarta
17:00 B 93 -:- Holbaek
17:00 Broenshoej -:- Hvidovre
Danimarka: 2. Division Grp. 3
15:00 VSK Aarhus -:- Aarhus Fremad
16:00 Brabrand -:- Jammerbugt FC
17:00 Odder IGF -:- Vejgaard
Almanya: Regionalliga North
15:00 Hannover 96 II -:- TSV Havelse
16:00 Eintracht Braunschweig II -:- Hamburger SV II
16:00 St.Pauli II -:- Wolfsburg II
16:00 Luebeck -:- SV Drochtersen/Assel
16:00 FC Germania Egestorf-Langreder -:- Meppen
17:00 BSV Rehden -:- Eintracht Norderstedt
Kazakistan: Premier League Championship Group
15:00 Okzhetpes Kokshetau -:- FC Astana
İngiltere: National League
15:15 Dagenham & Redbridge -:- Wrexham
18:00 Aldershot Town -:- North Ferriby United
18:00 Barrow -:- Braintree Town
18:00 Chester FC -:- Sutton United
18:00 Eastleigh -:- Solihull Moors
18:00 Gateshead FC -:- Boreham Wood
18:00 Guiseley -:- Bromley
18:00 Macclesfield Town -:- Lincoln
18:00 Maidstone -:- Forest Green Rovers
18:00 Southport -:- Tranmere Rovers
18:00 Torquay United -:- Dover
18:00 York City -:- Woking
Almanya: Regionalliga Northeast
15:30 Carl Zeiss Jena -:- FSV Union Fuerstenwalde
16:05 Babelsberg -:- Lokomotive Leipzig
Danimarka: 2. Division Grp. 2
16:00 Dalum -:- FC Sydvest 05
16:00 Middelfart G og BK -:- Naesby
Almanya: 3. Liga
16:00 Preußen Muenster -:- Mainz 05 II
16:00 Chemnitzer FC -:- Sportfreunde Lotte
16:00 RW Erfurt -:- Fortuna Koeln
16:00 Holstein Kiel -:- FSV Zwickau
16:00 Wehen -:- Paderborn
16:00 Sonnenhof Großaspach -:- Hallescher FC
16:00 Hansa Rostock -:- FSV Frankfurt
16:00 Jahn Regensburg -:- Aalen
Almanya: Regionalliga Southwest
16:00 Pirmasens -:- VfB Stuttgart II
16:00 Waldhof Mannheim -:- Homburg
16:00 Elversberg -:- Kaiserslautern II
Almanya: Regionalliga West
16:00 SC Verl -:- Wuppertal
16:00 RW Ahlen -:- Viktoria Koeln 1904
16:00 SV Roedinghausen -:- Fortuna Duesseldorf II
16:00 Sportfreunde Siegen -:- Wattenscheid
16:00 Schalke 04 II -:- TSG Sprockhoevel
İngiltere: League 1
16:30 Swindon Town -:- Bristol Rovers
18:00 Bradford City -:- Oldham Athletic
18:00 Charlton Athletic -:- Bolton Wanderers
18:00 Chesterfield -:- Millwall
18:00 Coventry City -:- Northampton Town
18:00 Milton Keynes Dons -:- Peterborough United
18:00 Port Vale -:- Scunthorpe United
18:00 Rochdale -:- AFC Wimbledon
18:00 Sheffield United -:- Oxford United
18:00 Shrewsbury Town -:- Gillingham
18:00 Southend United -:- Fleetwood Town
18:00 Walsall -:- Bury
Norveç: Toppserien
17:00 Roea -:- LSK Kvinner
Finlandiya: Veikkausliiga
17:00 FC Inter -:- Ilves
17:00 RoPS -:- FC Lahti
17:00 HIFK -:- Seinaejoen JK
Belarus: Premier League
17:00 FK Gorodeya -:- Granit Mikashevichi
18:00 FK Vitebsk -:- Slavia Mozyr
19:30 FC Minsk -:- Neman Grodno
Norveç: Tippeligaen
17:30 Stroemsgodset -:- Molde
20:00 FK Haugesund -:- Brann
Polonya: Ekstraklasa
17:30 Pogon Szczecin -:- Cracovia
20:00 Gornik Leczna -:- Jagiellonia Bialystok
22:30 Arka Gdynia -:- Zaglebie Lubin
Galler: Premier Division
17:30 Carmarthen -:- Airbus UK Broughton
17:30 Cefn Druids AFC -:- Cardiff Met University
20:15 Bangor City -:- Bala Town
Gürcistan: Umaglesi Liga - White Group
17:30 Lokomotivi Tbilisi -:- FC Guria Lanchkhuti
17:30 FC Shukura Kobuleti -:- FC Tskhinvali
19:00 Torpedo Kutaisi -:- Chikhura
Gürcistan: Umaglesi Liga - Red Group
17:30 Kolkheti-1913 Poti -:- Saburtalo
17:30 Dila Gori -:- Sioni Bolnisi
17:30 FC Zugdidi -:- Dinamo Batumi
Avusturya: Bundesliga
18:00 Sturm Graz -:- Altach
20:30 Wolfsberger AC -:- Admira Moedling
20:30 Mattersburg -:- SKN St. Poelten
İskoçya: Premiership
18:00 Celtic -:- Aberdeen
18:00 Hamilton Academical -:- Ross County
18:00 Inverness CT -:- St.Johnstone
18:00 Motherwell -:- Dundee FC
18:00 Partick Thistle -:- Hearts
İskoçya: Championship
18:00 Ayr United -:- St. Mirren
18:00 Dundee United -:- Raith Rovers
18:00 Dunfermline Athletic -:- Queen of South
18:00 Falkirk -:- Dumbarton
18:00 Hibernian -:- Greenock Morton
İskoçya: League One
18:00 Albion Rovers -:- Alloa Athletic
18:00 East Fife -:- Brechin City
18:00 Queen's Park -:- Livingston
18:00 Stenhousemuir -:- Airdrieonians
18:00 Stranraer -:- Peterhead
İskoçya: League Two
18:00 Arbroath -:- Stirling Albion
18:00 Clyde -:- Cowdenbeath
18:00 Edinburgh City -:- Berwick Rangers
18:00 Forfar Athletic -:- Elgin City
18:00 Montrose -:- Annan Athletic
İngiltere: League 2
18:00 Accrington Stanley -:- Morecambe
18:00 Barnet -:- Carlisle United
18:00 Blackpool -:- Plymouth Argyle
18:00 Cambridge United -:- Luton Town
18:00 Cheltenham Town -:- Crewe Alexandra
18:00 Crawley Town -:- Notts County
18:00 Doncaster Rovers -:- Yeovil Town
18:00 Exeter City -:- Portsmouth
18:00 Grimsby Town -:- Stevenage
18:00 Hartlepool United -:- Newport County
18:00 Leyton Orient -:- Mansfield Town
18:00 Wycombe Wanderers -:- Colchester United
İngiltere: National League North
18:00 AFC Fylde -:- Halifax Town
18:00 Telford -:- Stockport
18:00 Altrincham -:- Curzon
18:00 Boston United -:- Kidderminster Harriers
18:00 Brackley Town -:- FC United of Manchester
18:00 Darlington 1883 -:- Alfreton Town
18:00 Harrogate -:- Nuneaton Town
18:00 Salford City -:- Gainsborough
18:00 Stalybridge -:- Gloucester City
18:00 Tamworth -:- Bradford PA
18:00 Worcester -:- Chorley
İngiltere: National League South
18:00 Bath City -:- East Thurrock United
18:00 Chelmsford -:- Oxford City
18:00 Concord Rangers -:- Maidenhead United
18:00 Dartford -:- Hungerford Town
18:00 Eastbourne Borough -:- Ebbsfleet United
18:00 Gosport Borough -:- Bishop's Stortford
18:00 Hemel Hempstead -:- Poole Town FC
18:00 Margate -:- Weston Super Mare
18:00 St.Albans -:- Whitehawk
18:00 Truro City -:- Welling United
18:00 Wealdstone -:- Hampton & Richmond
Kuzey İrlanda: Premiership
18:00 Ballinamallard United -:- Cliftonville
18:00 Crusaders -:- Portadown
18:00 Linfield -:- Dungannon Swifts
Bulgaristan: First Professional League 1st Stage
18:00 Dunav Ruse -:- Cherno More Varna
20:00 Botev Plovdiv -:- Neftochimic Burgas 1962
22:15 PFC CSKA-Sofia -:- Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Polonya: 2. Division
18:00 Rakow Czestochowa -:- Energetyk ROW Rybnik
19:00 Stal Stalowa Wola -:- Rozwoj Katowice
19:00 Olimpia Zambrow -:- Radomiak Radom
19:00 Polonia Bytom -:- KS Legionovia Legionowo
19:00 Odra Opole -:- Gryf Wejherowo
19:00 Olimpia Elblag -:- Warta Poznan
22:00 Kotwica Kolobrzeg -:- Siarka Tarnobrzeg
İspanya: Segunda B Group II
18:00 Zamudio SD -:- Athletic Bilbao B
20:00 Socuellamos -:- Barakaldo
20:00 Toledo -:- Sestao
20:00 SD Gernika -:- Navalcarnero
21:00 SD Leioa -:- S.S.Reyes
22:00 Real Union -:- Real Madrid Castilla
Moldova: National Division
18:00 CF Ungheni -:- Dinamo-Auto
Makedonya: Prva Liga
18:30 Pelister -:- Rabotnicki
18:30 FK Sileks -:- Makedonija GjP
18:30 FK Vardar Skopje -:- FK Bregalnica Stip
18:30 Shkupi Skopje -:- Renova
İtalya: Lega Pro Grp A
18:30 Renate -:- Olbia
İtalya: Lega Pro Grp B
18:30 Lumezzane -:- Teramo
18:30 Sambenedettese -:- Calcio Padova
18:30 Sudtirol -:- Alma Juventus Fano
20:30 Pordenone Calcio -:- Gubbio
20:30 Santarcangelo -:- FeralpiSalo
20:30 Venezia -:- Forli
22:30 AlbinoLeffe -:- Maceratese
22:30 US Ancona 1905 -:- Mantova
22:30 Bassano Virtus -:- Reggiana
22:30 Modena -:- Parma Calcio 1913
İtalya: Lega Pro Grp C
18:30 Catania -:- Juve Stabia
İsveç: Superettan
19:00 Dalkurd FF -:- Syrianska
Polonya: 1. Division
19:00 Olimpia Grudziadz -:- Pogon Siedlce
19:30 Zaglebie Sosnowiec -:- Gornik Zabrze
20:00 GKS Katowice -:- Znicz Pruszkow
21:45 Stomil Olsztyn -:- Podbeskidzie Bielsko-Biala
22:00 MKS Kluczbork -:- Sandecja Nowy Sacz
Karabağ: 1. CFL
19:00 Sutjeska -:- Grbalj Radanovici
19:00 Rudar Pljevlja -:- Zeta
19:00 Decic Tuzi -:- FK Bokelj
19:00 FK Iskra -:- FK Lovcen
Lüksemburg: National Division
19:00 US Rumelange -:- Una Strassen
Güney Kıbrıs: 1. Division
19:00 Doxa Katokopia -:- AEL Limassol
20:00 Anagennisi Deryneia -:- Omonia Nicosia
20:00 Apollon Limassol -:- Aris Limassol
21:00 Anorthosis -:- Nea Salamis
Portekiz: Primeira Liga
19:00 Tondela -:- Belenenses
21:15 Estoril -:- Braga
23:30 Nacional -:- Benfica
İspanya: Segunda B Group I
19:00 CD Lealtad -:- Arandina CF
22:00 CD Palencia Balompie -:- Izarra
22:15 Burgos CF -:- Caudal Deportivo
İsrail: Ligat HaAl
19:00 Hapoel Haifa -:- Bnei Yehuda Tel Aviv
20:00 Hapoel Raanana -:- Maccabi Petach Tikva
21:10 Bnei Sakhnin -:- Maccabi Haifa
22:00 Hapoel Tel Aviv -:- Hapoel Beer Sheva
Finlandiya: Ykkonen
19:30 Jyvaskyla JK -:- EIF
Bosna Hersek: Premier League
19:30 FK Krupa -:- Sloboda Tuzla
19:30 Metalleghe BSI -:- Olimpik Sarajevo
19:30 Radnik Bijeljina -:- FK Sarajevo
21:30 Celik Zenica -:- Zeljeznicar
22:00 Zrinjski Mostar -:- Vitez
Romanya: Liga I
19:30 ACS Poli Timisoara -:- CFR Cluj
İptal Rapid Bucuresti -:- CFR Cluj
22:00 Pandurii -:- Steaua Bucuresti
İsviçre: Challenge League
19:45 Wohlen -:- Wil
21:00 Schaffhausen -:- FC Zuerich
Belçika: Pro League
20:00 Lokeren -:- Royal Excel Mouscron
22:00 Westerlo -:- KV Mechelen
22:00 St.Truiden -:- Kortrijk
22:30 Oostende -:- Waasland-Beveren
Çek Cumhuriyeti: 1. Division
20:00 Brno -:- Slovacko
Cezayir: Ligue 1
20:00 CA Batna -:- USM Bel Abbes
20:45 MC Oran -:- Olympique de Medea
22:00 USM Alger -:- RC Relizane
22:00 USM El Harrach -:- MC Alger
22:00 ES Setif -:- CR Belouizdad
22:00 JS Saoura -:- CS Constantine
22:00 MO Bejaia -:- DRB Tadjenanet
İspanya: Segunda B Group III
20:00 Atletico Saguntino -:- Sabadell
20:30 Atletico Baleares -:- Mallorca B
21:30 AE Prat -:- Eldense
22:00 Hercules -:- Barcelona B
Fas: Botola Pro
20:00 Olympic Club de Safi -:- Chabab Rif Al Hoceima
22:00 Chabab Atlas Khenifra -:- JSK Chabab Kasba Tadla
00:15 Ittihad Tanger -:- Difaa El Jadida
Uluslararası: Friendlies
20:00 Suudi Arabistan -:- Laos
Arjantin: Primera B Nacional
20:05 All Boys -:- Boca Unidos
22:30 Brown de Adrogue -:- Santamarina
22:30 Villa Dalmine -:- Juventud Unida Gualeguaychu
23:30 Atletico Parana -:- Flandria
00:05 Chacarita Juniors -:- Instituto
İspanya: Primera Division
20:15 Eibar -:- Valencia
20:15 Osasuna -:- Real Sociedad
22:15 Real Madrid -:- Celta Vigo
00:15 Leganes -:- Atletico Madrid
Yunanistan: Super League
20:15 Veria FC -:- Iraklis
20:15 Platanias -:- AE Larissa
22:30 Asteras Tripolis -:- AEK Athens
İspanya: Segunda B Group IV
20:30 Futbol Club Jumilla -:- Extremadura
21:00 Linense -:- Atletico Sanluqueno CF
22:00 Recreativo Huelva -:- Real Jaen
23:30 Villanovense -:- Real Murcia
Türkiye: 1. Lig
20:30 Eskişehirspor -:- Şanlıurfaspor
22:45 Adana Demirspor -:- Denizlispor
22:45 Vartaş Elazığspor -:- Boluspor
İzlanda: Urvalsdeild
21:00 Breidablik -:- Stjarnan
Hırvatistan: 1. Division
21:00 Osijek -:- Cibalia
23:00 Rijeka -:- Slaven
Sırbistan: Super Liga
21:00 Partizan Beograd -:- Rad Beograd
22:00 Vozdovac -:- Napredak
22:00 Radnicki Nis -:- Mladost Lucani
22:00 Backa Backa Palanka -:- Borac Cacak
22:00 Javor -:- Cukaricki
Slovakya: Super Liga
21:00 Spartak Trnava -:- Slovan Bratislava
21:00 Ruzomberok -:- Zemplin Michalovce
21:00 Podbrezova -:- Zlate Moravce
İspanya: Segunda Division
21:00 Girona -:- Elche
21:00 Real Oviedo -:- Almeria
21:00 Reus -:- Mirandes
23:00 Lugo -:- Zaragoza
İrlanda: 1. Division
22:15 Cobh Ramblers -:- Shelbourne
Slovenya: Prva Liga
22:15 Olimpija Ljubljana -:- Koper
İrlanda: Premier Division
22:30 Bray Wanderers -:- Derry City
22:45 Sligo Rovers -:- Galway United FC
İtalya: Serie B
22:30 Avellino -:- Brescia
22:30 Bari -:- Cittadella
22:30 Benevento -:- SPAL 2013
22:30 Frosinone -:- Entella
22:30 Hellas Verona -:- Latina
22:30 Pro Vercelli -:- Ascoli Picchio FC 1898
22:30 Ternana -:- Pisa
22:30 Vicenza -:- Carpi
Uruguay: Primera Açılış Ligi
22:30 Fenix -:- Cerro
22:30 Danubio -:- Nacional
Bolivya: Primera Division - Apertura
23:00 Club Petrolero -:- San Jose
Venezuela: Primera Division - Clausura
00:00 Trujillanos FC -:- Deportivo La Guaira
Paraguay: Division Profesional - Clausura
01:00 Rubio Nu -:- Nacional
Bahisanalizleri.net sitesi olarak siz bahis severler için en iyi bahis sitelerini inceledik ve bu bahis sitelerinin yeni müşterilerine sunduğu en yüksek bahis yapan sizler için derledik. Ayrıca bahis sitelerini para yatırma, para çekme, bonus kampanyaları, derbi oranları ve güvenlik açılarından inceledik ve burada bulunan bahis siteleri bizler için bu kriterleri geçti ve bizde sizlere önermeye uygun bulduk. Ayrıca Bahisanalizleri.net olarak hedefimiz bahis oyuncularını nasıl bahis oynanır, bahis türleri ve çeşitleri, futbol bahisleri ve basketbol bahisleri konusunda aydınlatarak kişilerin doğru bahis oynamasını sağlamayı hedefliyoruz. Sitemizde bahis oyuncuları bir bahis sitesinde en çok aradığı özelliklerden canlı skor bölümüde yer almaktadır. Bahisçiler Canlı Skor bölümümüzden futbol, basketbol, tenis, hoket, hentbol, Amerikan Futbolu ve Beyzbol gibi spor dallarında Dünya’da gerçekleşecek veya gerçekleşen karşılaşmaları anı anına takip edebilir önerdiğimiz online bahis siteleri sayesinde en iyi oran ve bonus fırsatları ile bahis alabilirler.

Bahis Oynamaya Başlarken

Öncelikle bahis oynamaya başlamadan önerdiğimiz online bahis sitelerini inceledikten sonra istediğiniz bir tanesine üye olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemleri çok basit ve kolay olmasında dolayı çok fazla sürenizi almayacaktır.

Bahis Sitesine Para Yatırmanın Avantajları

Bir bahis sitesine para yatırmak için bir çok güvenli yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemerden en hızlı ödeme işlemleri kolaylığı sunan uygulamalar Banka transferi, Kredi kartı, Ön ödeme kartları ve Sanall cüzdanlardır. Sizde dilediğiniz yöntemlerle bahis sitesindeki kullanıcı hesabınıza para yatırabilir bunun karşılığında İlk üyelik bonusu kazanarak yatırdığınız miktarı arttırabilir hemen bahis oynamaya başlayabilirsiniz.

İlk Üyelik Bonusu Kazanmak

Genel olarak bahis sitesine üye olup ilk para yatırma işlemi gerçekleştirdikten sonra ilk üyelik bonusu almaya hak kazanabilirsiniz. Size önerdiğimiz en kaliteli ve güvenli online bahis sitelerinin bazıları bu bonusu hesabınıza otomatik olarak tanımlarken bazılar form doldurmanızı isteyebilirler.

Bahis Sitesinden Para Çekme Yöntemleri

Bahislerinizin sonucu elde ettiğiniz kazançlarını çekmek istiyorsanız, yatırdığınız para miktarı kadar bahis oynamanız koşulunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Tabiki para yatırma işleminde aldığınız bonus ve kampanyaların kullanım ve şartlarını yerşne getirmişte olmanız gerekmektedir. Para çekme işlemleriniz için bahis şirketleri genellikle banka transferi ve kredi kartı gibi birçok yöntemi kullanmaktadır.

Kazandıran Altın Bahis Türleri

Bahisinizin kazanmasını istiyorsanız mutlaka yapacağınız bahis çeşidinin ne işe yaradıpını ve size ne gibi olanaklar sağladığını bilmek zorundasınız. Bu yüzden bahisanalizleri.net olarak siz değerli bahis oyuncularına sitemizde tekli bahis, kombine bahis, sistem bahisleri, kazanan bahis, çifte şans, gol bahisleri, handikap ve Asya Handikapı gibi bahis türleri hakkında detaylı bilgiler sunduk.

Herkese Bol Şans ve Kazançlar!!!